sledovatstiahnut

Pařížská blbka (2015)

parizska blbka

Pařížská blbka (2015) online film
Když je vyhozena z dalšího zaměstnání, třicetiletá Camilla, blbka od narození, se rozhodne s ordinérním životem nadobro skoncovat. Cíl je jasný: zaslouží si mít život lepší než zbytek lidstva. Nemůže se přece takhle trápit – jezdit veřejnou dopravou s ostatními lidmi nebo pracovat pro šéfa se smradlavým dechem! Ne – Camilla si zaslouží mnohem víc. Jedinou vhodnou možností je stát se šlechtičnou. Aby už nikdy nemusela pracovat a mohla trávit svůj volný čas s VIP osobnostmi jako jsou Jay Z, Beyoncé nebo Vanessa Paradis, rozhodne se opustit Francii a odletět do Velké Británie. Právě tam se nachází poslední svobodný princ, který nemá žádnou vadu (i když je to zrzek, ale co už), a který je v produktivním věku – princ Harry. A ačkoliv se brány Buckinghamského paláce ne a ne otevřít, Camilla je rozhodnutá, že s princem to bude láska na první pohled.

Třicetiletá Camilla, blbka od narození, dochází k názoru, že nežije tak, jak by si zasluhovala. Rozhoduje se, že jediná vhodná existence pro ni bude život královské výsosti.

Keď je tridsaťročná Camilla – blbka od narodenia vyhodená z ďalšieho zamestnania, rozhodne sa nadobro skončiť s ordinérnym spôsobom života. Cieľ je jasný: zaslúži si mať lepší život, než zbytok ľudstva. Nemôže sa predsa takto trápiť – jazdiť verejnou dopravou s ostatnými ľuďmi alebo pracovať pre šéfa so smradľavým dychom! Nie – Camilla si zaslúži oveľa viac. Jedinou vhodnou možnosťou je stať sa šľachtičnou. Aby už nikdy nemusela pracovať a mohla tráviť svoj voľný čas s VIP osobnosťami ako sú Jay Z, Beyoncé alebo Vanessa Paradis, rozhodne sa opustiť Francúzsko a odletieť do Veľkej Británie. Práve tam sa nachádza posledný slobodný princ, ktorý nemá žiadnu vadu (aj keď je to ryšavec, ale čo už) a ktorý je vo vhodom veku – princ Harry. Aj keď sa brány Buckinghamského paláca nie a nie otvoriť, Camilla je rozhodnutá, že s princom to bude láska na prvý pohľad.

Komentáre

comments