sledovatstiahnut

Podfukáři 2 (2016) cz dabing

podfukari 2

Podfukáři 2 (2016) cz dabing online film
Štyria podfukári (Jesse Eisenberg, Woody Harrelson, Dave Franco, Lizzy Caplan) sa vracajú, aby divákom predviedli ďalšie zo svojich neuveriteľných kúskov a opäť posunuli hranice magickej ilúzie do vyššieho levelu. Pred rokom sa im podarilo napáliť agentov FBI v štýle Robina Hooda, čím si získali neutíchajúci obdiv verejnosti a teraz opäť prišiel čas na spoločné vystúpenie. Jeho príprava bude nesmierne náročná – ich cieľom bude tentokrát odhaliť nekalé praktiky mága, ktorý ovláda moderné technológie.

Čtyři jezdci se vrací ve druhém fantastickém dobrodružství a posouvají hranice jevištních iluzí do nových výšin. Rok poté, co převezli FBI a svými robinhoodovskými triky si získali obdiv publika, se iluzionisté znovu ocitají ve světle reflektorů s cílem odhalit nekalé praktiky průmyslového magnáta. Za jejich následným zmizením nestojí nikdo jiný než Walter Mabry, technický génius, který Jezdce přinutí pustit se do zatím nejkomplikovanější loupeže. Jezdci chtějí očistit své jméno a odhalit organizátora celého zločinu – jejich jedinou nadějí je přitom dosud nevídaný kaskadérský kousek.

Špičkoví iluzionisté ze skupiny ČTYŘI JEZDCI [Jesse Eisenberg, Woody Harrelson, Dave Franco a Lizzy Caplan] se vracejí ve svém druhém dobrodružství, aby na svém celosvětovém turné předvedli kousky přesahující hranice lidského chápání a posunuli hranice jevištních iluzí do nových výšin.

Komentáre

comments