sledovatstiahnut

Policajt ze sámošky (2009)

policajt ze samosky

Policajt ze sámošky (2009) online film
Jak zrádné je žít s hypoglykémií, ví Paul Blart, hrdina tohoto filmu. Táhne mu na 40, marně se pokouší o přijímací testy k policii a jeho žena mu utekla, zbyla mu jen dcera. Když jednoho dne potká v obchodě ženu svých snů a pokusí se ji sbalit, neví, co všechno se přihodí.

Kevin James se objevuje v další bláznivé komedii. Tentokrát si zahraje hlídače v supermarketu. Paul Blart není zrovna šťastlivec, na co sáhne to zkazí. Když náhle supermarket přepadne ozbrojený gang, stane se z Paula “superhrdina”.

S nekonečným elánem, stále kručícím žaludkem a slibem sobě samotnému, že tenhle rajón ochrání, se představuje Paul Blart – Policajt ze samošky. Dobrotivý Paul Blart (Kevin James – “Dva z Queensu”) vždycky snil o tom, že se stane policistou. Místo toho pracuje jako ochranka v místním nákupním centru. Se svým úzce střiženým knírkem, osobním vozítkem a nakažlivým nadšením se zdá být tím jediným, kdo svou práci bere vážně. Všechno se ale mění, když obchod obsadí banda lupičů a zajme rukojmí. Blart – bez výcviku, beze zbraně a svou velikostí ideální terč – usuzuje, že nastal pravý čas ukázat ostatním, že je tím největším policajtem v celém nákupním centru

Komentáre

comments