sledovatstiahnut

Rande naslepo 2017 CZ Dabing,Komedie,Online filmy zdarma

ČSFD: 78%

Rande_naslepo_2017_CZ_Titulky,Komedie,Online_filmy_zdarma_poster_etelkacz

Vzrušující práce v luxusním hotelu – to je vysněná budoucnost, kterou si hýčká Saliya (Kostja Ullmann) už od dětství. Pak ale jako teenager začne ztrácet zrak, až nakonec vidí jen mlhavé světlo a matné obrysy. Svět vidí jako by na něj koukal skrze tlusté mléčné sklo. Zdá se, že jeho životní sen je v naprostých troskách. Saliya i přes svůj handicap postupně získává větší sebevědomí, vrací se do normální školy a nakonec se dokonce odváží poslat přihlášku na stáž do pětihvězdičkového hotelu. Díky důkladné přípravě, pozitivnímu přístupu a hlavně s podporou velkého blafování uspěje a místo získá. Jen nikomu nepřizná, že vlastně tak trochu skoro vůbec nevidí.
Odhalí jej až jeho nový přítel a kolega Max (Jacob Matschenz), který mu pak pomáhá, aby se vypořádal i s těmi nejobtížnějšími situacemi a úkoly, které provoz velkého a špičkového hotelu přináší. Saliya se po nocích učí nazpaměť všechny trasy, počty schodů, prostírání stolů. Vtlouká si do hlavy tvary předmětů, rozmístění věcí na baru, na pokojích pro hosty… V jeho případě opravdu platí, že je nakonec schopen dělat svou práci poslepu. Během své praxe v hotelu si i přes svou zrakovou vadu všimne Laury (Anna Maria Mühe), bláznivě se do ní zamiluje a vypadá to, že kromě zraku navíc ztratí i srdce a bohužel i rozum. Jeho blamáž začne dostávat praskliny a hrozí, že nakonec neuspěje ani v lásce a ani v hotelu… Naštěstí nejen film, ale i skutečný život mívá rád šťastné konce.

Recenze:

Aljak

****

Veľmi príjemná komédia s dôstojným humorom, ktorý pôsobil v mnohých ohľadoch dosť prirodzene. Proste žiadny prízemný a trápny “humor” á la USA, ale prirodzený dôvtip, na ktorom sa dalo často aj pousmiať. Avšak samotná téma filmu veru na smiech nebola ani náhodou. Takmer úplne slepý chalan sa jednoducho rozhodol, že pôjde za svojím snom za každú cenu – akurát, že tých nástrah pri plnení sna sa objavilo viac než dosť. Ale rozhodne sympatické postavy, dobrý príbeh a príjemná atmosféra dopomohli k tomu, že sa na tento nemecký kúsok pozeralo naozaj dobre.

Leegy

****

Příjemná oddechovka, která pobaví… Humor tak akorát, nepřekračuje tu hranici účelného ztrapňování, kdy se vám uvnitř všechno kroutí jen při představě, že by se tohle stalo vám. Klišé jak hrom, dopředu jasný konec, ale to alespoň mně vůbec nevadilo. Nešla jsem na přelomový kinematografický kousek, ale na film, u kterého se chci pobavit a zasmát. A ten účel byl nadmíru splněn… I když jsem si na konci říkala, kolik k tomu skutečnému příběhu přidali, protože místy z toho nereálnost až křičela, za mě velmi povedené…

applause

*****

Než jsem šla na film do kina, tak jsem trochu věděla, o čem je, ale nevěděla jsem, co čekat. Bála jsem se, že to bude takový ten typický německý romantický film. Tento byl, ale netradiční a opravdu mě překvapil. Paradoxem je, že na to, že měl film spíše smutný děj, tak byl opravdu vtipný. Byly tam samozřejmě i dojemné chvíle, ale ty vtipné převažovaly. Nejlepší byla herecká dvojka Kostja Ullmann a Jacob Matschenz. Vtipné bylo, jak si ze Saliyai jeho kamarád utahoval. My jsme se s kamarádkou nasmály a nebyly jsme jediné. Samozřejmě film byl plný zvratů. Doporučuji, za zhlédnutí určitě stojí.

Zdroj: ČSFD

Komentáre

comments

Category:

eTelka.cz odporúča online filmy, filmy s dabingom, Komédia, Online Filmové Novinky, Online Filmy

Tags:

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,