sledovatstiahnut

Robinson Crusoe: Na ostrově zvířátek (2016)

robinson crusoe na ostrove zviratek

Robinson Crusoe: Na ostrově zvířátek (2016) online film
Na malom exotickom ostrove si žije sebaistý papagáj Utorok so svojimi zvieracími kamarátmi ako v raji. Aj napriek tomu Utorok neprestajne sníva o tom, ako objaví svet. Po prudkej búrke nájde Utorok na pláži podivné stvorenie: Robinsona Crusoa. Utorok okamžite vidí Crusoa ako svoju letenku z ostrova, aby mohol preskúmať nové krajiny. Crusoe čoskoro zistí, že kľúčom k prežitiu na opustenom ostrove je práve pomoc Utorka a jeho kamarátov. Dorozumieť sa s nimi však vôbec nie je jednoduché, pretože zvieratá nehovoria ľudskou rečou. Pomaly ale isto začnú všetci žiť spolu v harmónii, až do jedného dňa, keď je ich pohodlný život obrátený naruby dvoma divnými mačkami, ktoré chcú ovládnuť ostrov. Strhne sa bitka, vďaka ktorej objavia Crusoe a zvieratá skutočnú silu priateľstva v boji proti všetkému neočakávanému (i dvom mačkám).

Papoušek Úterý žije spolu se svými zvířecími kamarády na exotickém ostrově, kde čas plyne tak pomalu, jak jeho břeh omývají mořské vlny. Po děsivé bouři se ale u pobřeží objeví ztroskotaná loď, z jejíž posádky přežilo jen jedno podivné stvoření – člověk jménem Robinson Crusoe. Zvířátka člověka nikdy neviděla a jsou z něj celá pryč. Úterý ale brzy pochopí, že by mu Robinson mohl pomoci splnit jeho velký sen o útěku z ostrova, po němž by mohl objevovat svět. I Robinson se s ostrovními zvířátky spřátelí a společně je čeká řada dobrodružství. Veselý animovaný příběh, ve kterém nechybí pohádková nadsázka, ale ani vzrušující napětí vznikl na motivy světoznámého románu Daniela Defoa.

Na malém exotickém ostrově žije velmi přátelský papoušek Úterý ve společnosti svých zvířecích přátel. Úterý celý život sní, že bude objevovat svět. Po strašlivé bouři najde Úterý na pláži stvoření, které nikdy neviděl: člověka jménem Robinson Crusoe. Úterý velmi rychle pochopí, že tenhle dvounohý tvor by mohl být jeho šancí dostat se z ostrova pryč. Stejně tak Robinson Crusoe zjistí, že aby přežil na neobydleném ostrově, musí využít pomoci chytrého papouška a jeho zvířecích kamarádů. Pro Robinsona není sbližování právě snadné, protože zvířata neumí mluvit člověčí řečí. Pomalu se však stávají přáteli a začínají společný život plný dovádění, zábavy a dobrodružství. Jejich klid však jednoho dne naruší dvě divoké kočky, které chtějí všechny na ostrově zotročit.Schyluje se k velké bitvě. Robinson a jeho přátelé musejí spojit své síly. Aby zachránili svůj domov, musí zlotřilé kočky porazit.

Komentáre

comments