sledovatstiahnut

Stážista (2015) online film cz dabing

stazista cz dabing

Stážista (2015) online film cz dabing
Robert de Niro hrá vo filme Stážista Bena Whittakera, 70-ročného vdovca, ktorý zistí, že na dôchodku to nie je také, ako si vysníval. Chopí sa príležitosti a vráti sa späť do pracovného kolobehu ako stážista online fashion stránky, ktorú vlastní Jules Ostin (Anne Hathaway).

Robert De Niro hraje ve filmu Bena Whittakera, 70letého vdovce, který si uvědomil, že odchod do důchodu není až tak skvělý, jak se říká. Využije příležitosti vrátit se znovu do hry a stane se vedoucím stážistou módního webu, který založila a provozuje Jules Ostinová (Anne Hathaway).

Je pravda, že v podání Nancy Meyers to vypadá, že krom několika závistivých maminek z pískoviště jsou všichni lidé v jádru hodní, upřímní a mají ty nejlepší úmysly, a i proto se ve filmu pláče možná více, než by se nám líbilo. Ale i s ohledem na nadužívání slzných kanálků je Stážista milý příběh, který stojí za vidění. Díky opravdu příjemnému humoru film rychle ubíhá a dobře se pobavíme.

70letý charismatický Stážista Ben Whittaker (Robert De Niro) ovdověl, dospěl do důchodového věku a po procestování půlky světa a využití všech možností k relaxu a zábavě, které se seniorům naskýtají, zjistil, že vlastně nemá, proč se ráno probouzet. Není to ale žádný sebelítostivý chudáček, aby si stěžoval kolemjdoucím v parku nebo závistivě sledoval z okna sousedy. Pokračuje proto v tom, na co byl zvyklý přes 40 let: být vždy upravený, vstávat včas, chovat se galantně a především dělat něco užitečného.

Komentáre

comments