sledovatstiahnut

Táta je doma (2015)

tata je doma

Táta je doma (2015) online film
Sára (Linda Cardellini) kedysi urobila bežnú chybu. Zobrala si chlana Dustyho (Mark Wahlberg), ktorý bol zábavný a sexy, avšak len do chvíle, keď sa stal otcom. Ako otec zúfalo nefungoval. A preto ho neskôr vymenila za Brada (Will Ferrell), ktorý bol vždy seriózny a zodpovedný. Bohužiaľ, tieto jeho kladné vlastnosti si jeho deti neustále mýlili s nudou. Brad by sa kľudne nechal rozkrájať, keby ho deti brali ako otca, ale jemu to nejde… Po čase sa zrazu zjaví Dusty, ktorý je stále tou testosterónovou mašinou ako kedysi, a rozhodne sa Brada zničiť. Brad si uvedomí, že so slušnosťou a zodpovednosťou by v tomto súboji nemal šancu obstáť, a tak sa do Dustyho pustí jeho vlastnými zbraňami, ktoré však zúfalo neovláda. Aj preto sa z nenápadného podrýpavania stane regulérna vojna, do ktorej sa ako rukojemníci zapletú aj tí, o ktorých sa protivníci bijú – Sára a obe deti.

Brad (Will Ferrell) se snaží být co nejlepším otčímem, ale ani jeho vybrané chování mu k tomu moc nepomáhá. Situace se v jeho neprospěch změní ještě více ve chvíli, kdy se na scéně objeví biologický otec dětí (Mark Wahlberg), který na sebe strhne pozornost a souboj o děti může začít.

Staňte se svědky toho, jak se Mark Wahlberg a Will Ferrell střetnou v rozhodujícím zápase Táta versus Nevlastní táta a „smích vás jen tak nepřejde!” (Neil Pond, Parade) Brad (Will Ferrell) vždycky snil o dokonalé rodině a je odhodlaný stát se tím nejlepším nevlastním tátou dětem své nové ženy (Linda Cardellini). Když se ale nečekaně objeví biologický otec Dusty (Mark Wahlberg), Bradův idylický rodinný život se obrací naruby. S Dustym se utkává na ostří nože v této rodinné komedii, u které se „budete válet smíchy po zemi!” (Jaclyn Roth, Life & Style)

Sára (Linda Cardellini) kdysi udělala tradiční chybu. Vzala si zlobivého kluka Dustyho (Mark Wahlberg), který byl zábavný a sexy, nicméně jen do chvíle, než se stal otcem. Jako táta zoufale nefungoval. I proto ho později vyměnila za Brada (Will Ferrell), jehož vždy zdobila zodpovědnost a serióznost, které si její děti bohužel neustále pletou s nudou. Brad by se klidně rozkrájel, kdyby ho braly jako tátu, ale ono jim to prostě nějak nejde. Pak se po čase navíc zjeví Dusty, který je pořád tou testosteronovou mašinou přetékající nápady, a rozhodne se Brada zašlapat do země. Brad si záhy uvědomí, že se slušností a zodpovědností by tomhle nerovném souboji neměl šanci obstát, a tak se do Dustyho pustí jeho vlastními zbraněmi, které však zoufale neovládá. I proto se z nenápadného pošťuchování stane regulérní válka, do které se coby rukojmí zapletou i ti, o které probíhá, tedy Sára a obě děti.

Komentáre

comments