sledovatstiahnut

Temné kouty (2015)

temne kouty

Temné kouty (2015) online film
Sedemročná Libby Day (Charlize Theron) prežila ako jediná brutálne vyvraždenie svojej rodiny. Matka a sestry boli zmasakrované počas rituálneho satanského obradu priamo pred jej očami. Za strašný zločin bol na základe Libbyinho svedectva odsúdený na doživotie jej brat Ben.
O 25 rokov neskôr.
Na Libby sa obráti spolok Kill Club, ktorý prešetruje známe zločiny. Núti ju prehodnotiť udalosti onej noci a znovu otvoriť kapitolu života, ku ktorej sa už nikdy nechcela vrátiť. Na povrch vychádzajú skutočnosti, ktoré vnášajú do jej pôvodnej výpovede trhliny.

Film vypráví příběh Libby Dayové, která byla v dětství svědkem vyvraždění své rodiny. V následném procesu svědčila proti svému bratrovi, který byl z masakru uznán vinným. O pětadvacet let později se proti Libby postaví skupina zabývající se prošetřováním známých zločinů a donutí ji znovu oživit vzpomínky na osudný den a vzít v pochybnost věci, které v onu tragickou noc viděla.

Sedmiletá Libby Day (Charlize Theron) jako jediná přežila brutální masakr své rodiny. Matka a sestry byly zavražděny během rituálního satanského obřadu přímo před jejíma očima. Za strašlivý zločin byl na základě Libbyina svědectví odsouzen na doživotí její bratr Ben. O 30 let později se na Libby se obrátí tajný spolek s názvem Kill Club, který prošetřuje známé zločiny. Nutí ji přezkoumat události oné noci a znovu otevřít kapitolu života, ke které se již nikdy nechtěla vracet. Na povrch vyplouvají skutečnosti, které vnášejí trhliny do jejího tehdejšího svědectví. Libby začíná pochybovat o pravdivosti věcí, které jako dítě viděla. Znovu otevírá hluboko pohřbené vzpomínky na tragickou minulost.

Komentáre

comments