sledovatstiahnut

To nejsi Ty (2014)

to nejsi ty

To nejsi Ty (2014) online film
Zdá sa, že manželstvu klavírnej virtuózky Kate (Hilary Swank) s právnikom Evanom Parkerom (Josh Duhamel) vôbec nič nechýba. To sa však zmení vo chvíli, kedy Kate diagnostikujú ťažké degeneratívne ochorenie. Vo svojich tridsiatich piatich rokoch sa Kate zrazu musí spoľahnúť na pomoc druhej osoby. Keďže Evan je pracovne vyťažený, manželia si najmú vysokoškoláčku Rebeccu Cartwell (Emmy Rossum), ktorá občas hrá v baroch na gitaru, s mužmi uprednostňuje vzťahy iba na jednu noc a s opatrovníctvom postihnutých osôb nemá prakticky žiadne skúsenosti. Kate však s veľkou tpezlivosťou znáša Beccine prešľapy. Postupom času sa medzi nimi vyvinie veľmi silné puto a obe ženy začnú objavovať nepoznané stránky svojich pováh…

Když klavíristce Kate vstoupí do života tragická diagnóza nevyléčitelné nemoci ALS, najme si studentku Bec jako ošetřovatelku na plný úvazek. Mezi Kate a Bec se postupně vytvoří pouto, které jim změní život. Obě ženy ho začnou žít naplno.
Kate (Hilary Swanková) je laskavá, úspěšná klavírní virtuózka, do jejíhož života právě vstoupila tragická diagnóza nevyléčitelné degenerativní nemoci ALS (Amyotrofická laterální skleróza). Bec (Emmy Rossumová) je drzá vysokoškolačka a rádoby rocková zpěvačka, která jen stěží dokáže udržet své chaotické vztahy – milostné i ty ostatní – pohromadě. Když však Bec přijme práci Kateiny ošetřovatelky – zrovna ve chvíli, kdy se vztah nemocné klavíristky s manželem Evanem (Josh Duhamel) ocitne v krizi – obě ženy se začnou spoléhat na neobvyklé, občas konfliktní a především nelítostně upřímné pouto, jež se mezi nimi postupně vytváří. Jak se puntičkářská, tvrdohlavá Kate začne promítat do bouřlivé, spontánní Bec a naopak, obě ženy zapomínají na své úzkosti, odhalují dosud nepoznaná území a přicházejí na to, kým skutečně chtějí být.

Komentáre

comments