sledovatstiahnut

Velký draft (2014)

velky draft

Velký draft (2014) online film
Sonny Weaver (Kevin Costner) je generální manažer týmu amerického fotbalu Cleveland Browns. Blíží se období draftu kdy si týmy vybírají mladé talentované hráče do svých řad a je na Sonnym aby jeho tým získal to nejlepší, tedy první volbu draftu. Ivan Reitman přichází s nejlepším zpracováním amerického fotbalu od dob Vítězové a poražení.

Kevin Costner hraje muže, který pracuje pro Cleveland Browns, tým amerického fotbalu. Jeho úkolem je hledat mladé talenty a umlouvat je, aby začali hrát právě pro něj. Teď narazil na fotbalistu, jenž má našlápnuto k opravdu hvězdné kariéře, ovšem aby ho získal, bude muset podstoupit peklo. Jeho budoucí hvězda se stoprocentně stane jedničkou draftu, problém ale je, že Cleveland rozhodně nebude draftovat jako první

Generální manažer týmu amerického fotbalu se musí rozhodnout, jak naložit s možností prvního výběru při draftu, do kterého zbývá zhruba 13 hodin.

Manažer Sonny Weaver má před sebou nejdůležitější den nadcházející sezóny. Velký draft. Tým Cleveland Browns má právo první volby, to znamená, že si může z mladých hráčů, kteří jsou k dispozici, vybírat jako první. Nejžhavějším kandidátem je Bo Callahan, vítěz Heismanovy trofeje. Sonny se musí rozhodnout, zda ho vezme a co je kvůli tomu ochoten obětovat. Zároveň se nedávno dozvěděl, že jeho přítelkyně Ali čeká dítě. Fanoušci Clevelandu jsou velmi nadšeni z toho, že by za jejich tým mohl nastoupit právě Callahan, jenže Sonnymu se na něm pořád něco nezdá. Večer začíná draft, který vysílá celostátní televize a tým Browns má deset minut na svou první volbu..

Komentáre

comments