sledovatstiahnut

Wonder Woman 2017,CZ Dabing,Akční,Dobrodružný,Fantasy,Online film zdarma

ČSFD: 77%

Wonder_Woman_2017_Akční__Dobrodružný__Fantasy__Sci-Fi__Online_filmy_zdarma__poster_etelka.cz

Ještě než se stala Wonder Woman, podstoupila princezna Amazonek Diana trénink, který z ní udělal neporazitelnou bojovnici. Vyrůstala v chráněném ostrovním ráji až do doby, kdy na jejich pobřeží havaroval americký pilot a vyprávěl jim o masivním konfliktu zuřícím v okolním světě. Diana opouští bezpečí domova s přesvědčením, že dokáže hrozbu zastavit. Diana bojuje po boku mužů ve válce, která má ukončit všechny konflikty, a objevuje plný potenciál svých schopností… a svůj skutečný úděl.(Freeman Ent.)

Recenze: 

 • Kothy

  *****

  DC konečně dokázalo natočit super film. Ani bych nevěřil, že Patty Jenkins svůj první blockbuster takhle skvěle zvládne. S akčními scénami jí pomáhal Zack Snyder. Opravdu povedený origin. Celý film je vlastně jeden velký flashback. Diana vzpomíná na své mládí a na svůj život. Její vývoj sledujeme už od malého dítěte. Děj je zasazen do konce 1. světové války. Na jejím ostrově Themyscira u Řecka ztroskotá americký pilot Steve Trevor. Chvíli po něm se zde objeví německé čluny a strhne se bitva mezi nimi a Amazonkami. Tajemství ostrova je odhaleno. Po drobných neshodách se princezna Diana vydá společně se Stevem ukončit válku. V Londýně to jako žena nemá vůbec jednoduché. Steve sežene svou starou partu a vydávají se na frontu do Belgie. Dianin hlavní úkol je zabít Area, boha války. Poté následuje už jen sekvence mnoha vynikajících akčních scén. Ty patří mezi hlavní klady filmu. Občas mi vadila přílišná unáhlenost postav. Stevova parta je taky plná stereotypu, jako například alkoholický Skot. Ve filmu je taky spousta vtipných hlášek. Pro DC je toto určitě trefa do černého a my se můžeme na Dianu opět těšit v listopadu jako součást Justice League. Mohlo to být ale o něco kratší…. “Co je to? To jsou hodinky. A k čemu jsou. Ukazují čas.” 😀 Recenze(2.6.2017)

 • JohnnyD

  ****

  Réžia je bohovská. Kamera je nádherná, farby sú krásne ostré, akčné scény nadupané a pritom maximálne prehľadné a čerešničkou na torte sú spomaľovačky vyštylizované do komiksových póz (prerazenie okna!). Základný koncept filmu (motív vojny) a jeho “filozofická” rovina sú tiež skvelé. Problematický je ale scenár, hlavne kostrbato dolepené scény, najmä kvôli humoru (kupovanie šiat je úplne do očí bijúco navyše). Re-shoots by sa radšej ako na targetovanie jednotlivým segmentom trhu mohli viac využívať na uhladenie logických dier. Wonder Woman je tak film na pomedzí niečoho, čo mohlo vzniknúť, keby mala Patty Jenkins dosť času a priestoru (nezabúdajme, že k filmu priskočila na poslednú chvíľu) a tým, čo si vynútila panika vo Warner Bros po rozporuplnom prijatí Batman v Superman. PS: Čo to má Gal Gadot za prízvuk?

  Zdroj: ČSFD

Komentáre

comments