sledovatstiahnut

V zajetí démonů 2 (2016)

v zajeti demonu 2

V zajetí démonů 2 (2016) online film cz dabing
Nadprirodzený thriller z dielne New Line Cinema V zajatí démonov 2 v réžii Jamesa Wana, príchádza do kín po mimoriadne úspešnej rovnomennej prvej časti. Filmoví nadšenci sa tak môžu tešiť na ďalší skutočný príbeh renomovaných démonológov Eda a Lorraine Warrenovcov. Hlavných postáv sa opätovne zhostili nominantka na Oscara Vera Farmiga a Patrick Wilson ako Lorraine a Ed Warrenovci, ktorí v jednom zo svojich najdesivejších paranormálnych prípadov cestujú do severného Londýna, aby pomohli slobodnej matke s výchovou štyroch detí, v dome plnom zákerných duchov.

Pokračování prvního hororového filmu Jamese Wana V zajetí démonů z roku 2013 nás tentokrát zavede do anglického Enfieldu, kde dochází ke strašení, obyvatelé domu slyší děsivé zvuky a začínají se vznášet předměty i lidé… Paranormální vyšetřovatelé Ed a Lorraine Warrenovi (Patrick Wilson a Vera Farmiga) svými zkušenostmi a schopnostmi pomohou této rodině, která je terorizována temnými duchy přítomnými v jejich domě na statku…

Stejně jako ve snímku V zajetí démonů účinkují v rolích Lorraine a Eda Warrenových kandidátka na Oscara® Vera Farmiga a Patrick Wilson. Manželé pomáhají osamělé matce, která vychovává své čtyři děti v domě zamořeném zákeřnými démony. Případ Enfield Haunting, považovaný za anglickou obdobu Amityville, je nejlépe zdokumentovaným případem v historii paranormálních jevů. Seznamte se pravdivými souvislostmi události, která šokovala svět.

Film navazuje na fenomenální celosvětový úspěch Wanova filmu V zajetí démonů. Tentokrát manželský pár odcestuje do severního Londýna vyšetřovat jeden z nejhrůzostrašnějších případů paranormálních aktivit, aby pomohl svobodné matce, která žije sama se svými čtyřmi dětmi v domě zamořeném zákeřnými duchy.

Komentáre

comments