Sedm světů, jedna planeta

Sedm světů, jedna planeta

Oct. 27, 2019
Vase hodnoceni: 0
8 1 hlas

Sezóny a epizody

1Sezóna 1 Oct. 27, 2019

Tvůrce

Obsazení

Synopsis

Sedm světadílů, každý je něčím výjimečný. Dokumentární série o bohaté různorodosti světadílů planety Země, kterou svým hlasem provádí legendární David Attenborough.

Před několika milióny let promluvily nepředstavitelné síly do podoby našeho světa. Rozervaly zemskou kůru na kusy nebo spíš na sedm kusů, a stvořily světové kontinenty. Každý má vlastní specifické klima, terén a každý obývají jedinečná zvířata. Přírodovědný seriál Sedm světů, jedna planeta představuje skutečnou tvář každého kontinentu od pestrobarevného ráje Jižní Ameriky po spalující žár Afriky. Zároveň odhaluje, jakým způsobem rozdílné podmínky panující v Evropě, Austrálii, Asii nebo třeba na Antarktidě ovlivnily místní obyvatele.

Vydejte se spolu s Davidem Attenboroughem za poznáním odlišností sedmi kontinentů… Před několika milióny let promluvily nepředstavitelné síly do podoby našeho světa. Rozervaly zemskou kůru na kusy nebo spíš na sedm kusů, a stvořily světové kontinenty. Každý má vlastní specifické klima, terén a každý obývají jedinečná zvířata. Přírodovědný seriál Sedm světů, jedna planeta z produkce televize BBC představuje skutečnou tvář každého kontinentu od pestrobarevného ráje Jižní Ameriky po spalující žár Afriky. Zároveň odhaluje, jakým způsobem rozdílné podmínky panující v Evropě, Austrálii, Asii nebo třeba na Antarktidě ovlivnily místní obyvatele. Nechte se překvapit nečekanými příběhy. Žasněte nad ikonickou krajinou. A obdivujte úžasná divoká zvířata. Sedm světů, jedna planeta je fantastická cesta kolem světa, o kterém jste si mysleli, že ho dobře znáte.

Sedm světů, jedna planeta
Sedm světů, jedna planeta
Sedm světů, jedna planeta
Sedm světů, jedna planeta
Originální název Seven Worlds, One Planet
TMDb hodnocení 8.9 17 hlasů
First air date Oct. 27, 2019
Last air date Dec. 08, 2019
Sezony 1
Epizódy 7
Average Duration 50 minutes

Podobné tituly

Svět podle Putina
Poslední představení
Naše planeta
F1: Touha po vítězství
Americké století očima Olivera Stonea