Volejte Saulovi

Volejte Saulovi

Feb. 08, 2015
Vase hodnoceni: 0
5 1 hlas

Sezóny a epizody

1Sezóna 1 Feb. 08, 2015
2Sezóna 2 Feb. 15, 2016
3Sezóna 3 Apr. 10, 2017
4Sezóna 4 Aug. 06, 2018
5Sezóna 5 Feb. 23, 2020
6Sezóna 6 Sep. 21, 2021

Tvůrce

Obsazení

Jonathan Banks isMike Ehrmantraut
Mike Ehrmantraut
Patrick Fabian isHoward Hamlin
Howard Hamlin
Bob Odenkirk isJimmy McGill
Jimmy McGill
Rhea Seehorn isKim Wexler
Kim Wexler
Michael Mando isNacho Varga
Nacho Varga
Tony Dalton isLalo Salamanca
Lalo Salamanca

Video trailer

Synopsis

Spin-off k seriálu Breaking Bad o mazaném právníkovi Saulu Goodmanovi. Děj se odehrává před událostmi z Breaking Bad, tedy než Saul potkal Walta.

Seriál je prequelem k celosvětovému hitu Breaking Bad. Jimmy McGill je právníkem ve své malé firmě, ale zatím nemá nejmenší ponětí o svém osudu. Většina jeho případů je malých a bezvýznamných, od ostatních právníků ho odlišuje fakt, že má sem tam co do činění se špinavými záležitostmi ve městě Albuquerque, kde žije. V budoucnu má přijmout identitu Saula Goodmana, ale co přesně ho přiměje své jméno změnit?

Saul Goodman je tak trochu šílený a morálně pochybný právník z Albuquerque v Novém Mexiku, který se za každou cenu snaží zůstat mimo budovy soudu. Má nevybíravé způsoby, stovky známých ze všech oborů od prodejce vysavačů až po nájemné vrahy a je ochoten riskovat prakticky cokoliv. Stačí jen, když dobře zaplatíte. Better Call Saul je prequel spin-off oblíbeného seriálu Breaking Bad, který se soustředí na populární postavu právníka Saula Goodmana v rámci událostí předcházejících původnímu seriálu, kdy ještě nebyl právníkem Waltera Whitea. O tvorbu seriálu se postaral Vince Gilligan, který má na svědomí i Breaking Bad, spolu s Peterem Gouldem, jenž také napsal scénář k několika epizodám.

Jimmy McGill je právníkem ve své malé firmě, ale zatím nemá nejmenší ponětí o svém osudu. Většina jeho případů je malých a bezvýznamných, od ostatních právníků ho odlišuje fakt, že má sem tam co do činění se špinavými záležitostmi ve městě Albuquerque, kde žije. V budoucnu má přijmout identitu Saula Goodmana, ale co přesně ho přiměje své jméno změnit?

Volejte Saulovi
Volejte Saulovi
Volejte Saulovi
Volejte Saulovi
Volejte Saulovi
Volejte Saulovi
Volejte Saulovi
Volejte Saulovi
Volejte Saulovi
Volejte Saulovi
Originální název Better Call Saul
TMDb hodnocení 8.2 1,711 hlasů
First air date Feb. 08, 2015
Last air date Apr. 20, 2020
Sezony 6
Epizódy 63
Average Duration 45 minutes

Podobné tituly

The First
Hatfieldovi a McCoyovi
Gangy z Birminghamu
Dámský gambit
Cromwell
M*A*S*H
Ve jménu vlasti
Perníkový táta
Sherlock
Černobyl
Narcos
Simpsonovi